جوانسازی پوست در تهران

همه چیز در مورد جوانسازی پوست در تهران

جوانسازی پوست در تهران : پوست شما یکی از نواحی از بدن تان است که به سرعت دستخوش تغییرات ناشی از بالا رفتن سن می شود و قطعاً هیچکس دوست ندارد پیر به نظر برسد. این یکی از دغدغه هایی است که زنان و مردان در سراسر دنیا هزینه زیادی را صرف تهیه داروهای بدون نسخه، فیلرها و دیگر محصولات مراقبت از پوست برای از بین بردن علائم پیری می کنند.

ولی بسیاری از این درمان ها در بهترین حال خود موقتی بوده و در بدترین حالت بی اثر می باشند. بنابراین برای مراقبت واقعی از پوست چه باید کرد؟

مطب دکتر علی میقانی بهترین روندهای موجود جوانسازی پوست را در قالب درمان هایی با نتایج ماندگار و خلق چهره ای جوان تر و شاداب تر از همیشه در اختیار شما قرار می دهد.

 

جوانسازی پوست در تهران

 

 بوتاکس

هیچ فهرستی از درمان های جوانسازی پوست وجود ندارد که بدون ذکر نام بوتاکس تکمیل شود. این درمان شامل تزریق مقداری سم بوتولیسم در نواحی خاصی از صورت برای فلج کردن ماهیچه های ریز در صورت می باشد. پزشک شما تعداد تزریق های ویژه مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مطلوب را تعیین می نماید. بیشتر افراد مزایای بوتاکس را بر حسب تعداد دفعات قبلی دریافت این درمان، به مدت 3 تا 6 ماه تجربه می کنند.

مزایای تزریق بوتاکس

مزایای بوتاکس بی شمار است و همین امر این درمان را در میان بهترین روندهای جوانسازی پوست رتبه بندی می کند. این تکنیک علاوه بر کاهش خطوط ریز و چین و چروک ها برای لیفت ابروها، کاهش خطوط پنجه کلاغی، به حداقل رساندن جای زخم و موارد دیگر، مورد استفاده قرار می گیرد.

ریکاوری

بوتاکس در میان برخی افراد به روند ” وقت نهاری” معروف است چون بیماران اغلب در طول وقت نهار به مطب دکتر رفته و بلافاصله به محل کار خود باز می گردند. به همین دلیل بوتاکس دارای زمان ریکاوری بسیار کوتاهی می باشد. در برخی افراد مزایای نتیجه درمان بین دو تا هفت روز نمایان می شود. شما باید از مالش دادن ناحیه تزریق شده و مصرف آسپرین ، داروهای ضد التهابی و دیگر رقیق کننده های خون خودداری کنید.

تزریق فیلر

علاوه بر بوتاکس تزریق فیلرها نیز یکی از موثرترین درمان هایی می باشد که به بهبود جوانی پوست کمک می کند. در این نوع تزریق ها از فیلرهایی از قبیل هیالورونیک اسید برای پر کردن خطوط و چین و چروک ها در پوست و افزایش حجم ان استفاده می شود. هیالورونیک اسید که یک قند طبیعی است، در بدن موجود بوده ولی متاسفانه با بالا رفتن سن، میزان تولید آن کاهش می یابد. به همین دلیل در این نوع درمان، این ماده برای بازگراندن حجم پوست مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از شایع ترین موارد استفاده تزریق فیلر ، حجیم کردن لب ها می باشد که در میان عموم با اصطلاح پروتز لب شناخته می شود.

مزایای تزریق فیلر

تزریق های فیلر برای بازیابی جوانی پوست از طریق پرتر کردن آن مورد استفاده قرار گرفته و در میان بهترین روندهای جوانسازی پوست در عصر حاضر قرار دارد. در این درمام خطوط و چین و چروک های پوست پر می شوند. از این درمان می توان برای صاف کردن جای زخم و خطوط اخم نیز استفاده نمود. این روند گزینه بسیار خوبی برای پر کردن لب ها می باشد.

ریکاوری

تجربه درد، قرمزی و تورم جزئی بعد از درمان فیلر طبیعی می باشد. برخی افراد حتی خارش را نیز گزارش می دهند. این علائم معمولاً تنها 24 تا 36 ساعت دوام داشته و به سرعت فروکش می کنند. بیشتر درمان های فیلر بین چندین ماه تا دو سال نتیجه ماندگار خواهند داشت.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button