جراح بینی تهران

درباره بهترین جراح بینی تهران

جراح بینی تهران : متقاضیان جراحی بینی بسیار افزایش یافته اند و هر فردی به دنبال کسب بهترین نتیجه است.

کسب نتیجه ایده آل و رضایت بخش بستگی به میزان مهارت جراح بینی دارد ؛ به همین دلیل متقاضیان سعی می کنند تا جراح بینی خوب و ماهری را انتخاب نمایند.

دکتر علی میقانی ، جراح بینی تهران ، جراح پلاستیک و زیبایی صورت هستند و به خوبی می توانند جراحی های زیبایی مرتبط با گوش ، بینی و صورت را انجام دهند.

 

همچنین دکتر میقانی ، در زمینه جراحی های سر و گردن نیز مهارت بالایی دارند و بیماران بسیاری از شهرهایی ؛ چون عراق ، کویت ، قطر ، سوئد ، اتریش و کشورهای مختلف ، نزد ایشان مراجعه می کنند.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر علی میقانی می توانید به سایت یا صفحه رسمی اینستاگرام ایشان مراجعه کنید ، همچنین در گالری ویدئو نیز می توانید فیلم توضیحات دکتر میقانی در زمینه رینوپلاستی را مشاهده نمایید.

چگونه یک جراح بینی خوب را تشخیص دهیم ؟

برای افرادی که خواستار تغییر فرم بینی با انجام راینوپلاستی هستند ، انتخاب جراح بینی ماهر بسیار مهم است و به دنبال جراح بینی هستند که مهارت بالایی داشته باشد.

تشخیص یک جراح بینی ماهر ، برای متقاضی رینوپلاستی کمی دشوار است و به دنبال ویژگی هایی هستند که بتوانند جراح بینی خوب و ایده آل را تشخیص دهند.

 

جراح بینی تهران

 

 • جراح بینی خوب ، به سلامتی بیمار اهمیت می دهد و در همان جلسه مشاوره از وضعیت سلامتی و جسمی بیمار مطلع می شود تا زیبایی و سلامتی بیمار را در خطر قرار ندهد.
 • جراح بینی ، باید وجدان کاری داشته باشد و منافع مالی خود را در نظر نگیرد.
 • جراح بینی باید به سلیقه بیمار اهمیت بدهد و بینی را مطابق با نظر بیمار فرم دهد و در صورتی که بیمار درک درستی از نتیجه رینوپلاستی نداشته باشد ، مشاوره های لازم را در اختیار بیمار قرار دهد.
 • برخی از بیماران به دلیل ترس یا شایعات منفی که در مورد عمل زیبایی بینی شنیده اند ، سوالات بسیار زیادی دارند و جراح بینی وظیفه دارد ، به تک تک سوالات بیمار پاسخ دهد تا هیچ گونه شک و شبه ای وجود نداشته باشد.

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی ، به علت بررسی پارامترهای بسیار متغیر است ؛ زیرا جراح بینی پس از بررسی و انجام معاینات مورد نیاز هزینه رینوپلاستی را تعیین می کند.

 

برخی از متقاضیان خواستار پرداخت هزینه رینوپلاستی به صورت اقساطی یا چکی هستند ، ولی چنین امری امکانپذیر نیست و هزینه عمل جراحی بینی تنها باید به صورت نقدی پرداخت شود.

در نتیجه برای مطلع شدن از هزینه جراحی زیبایی بینی به جراح بینی مدنظرتان مراجعه نمایید.

ویژگی های جراح بینی خوب

 • یک جراح بینی خوب باید قادر به انجام انواع جراحی بینی باشد.
 • جراح بینی خوب ، باید بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود ، سلامت و رضایت بیمار را در اولویت قرار دهد.
 • جراح بینی ، باید علاوه بر دارا بودن آگاهی از علم پزشکی ، از علم زیبایی شناسی نیز آگاه باشد.
 • جراح بینی خوب ، باید با دارا بودن خلاقیت ، قادر به تصور فرم نهایی بینی باشد و بتواند دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی را در اختیار فرد متقاضی قرار دهد.
 • جراح بینی ، باید با در نظر گرفتن سلیقه و نظر بیمار ، تغییرات معقولی در چهره فرد ایجاد نماید.
 • جراح بینی ، باید با صبر و حوصله پاسخگوی تمام سوالات بیمار باشد ، تا فرد با آرامش خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.

 

جراح بینی تهران

 

اهمیت انتخاب جراح بینی خوب

در بسیاری از موارد افراد به دلیل انتخاب جراح بینی کم تجربه ، دچار مشکلات تنفسی می شوند و از نتیجه نهایی جراحی بینی خود راضی نیستند ، از این رو مجبور به انجام جراحی بینی ترمیمی خواهند شد.

مشکلاتی که ممکن است بر اثر انتخاب جراح کم تجربه ، پیش بیاید عبارتند از :

 1. نامتقارنی سوراخ های بینی
 2. عدم اصلاح ایرادات بینی
 3. بیش از حد کوچک یا سربالا شدن نوک بینی
 4. ایجاد مشکلات تنفسی
 5. عدم اصلاح انحراف یا کجی بینی

 

جراح بینی تهران

 

نکاتی درباره جراحی ترمیمی بینی

برای انجام جراحی ترمیم بینی ، حداقل باید یکسال از جراحی بینی اولیه گذشته باشد، چرا که بعد از گذشت این مدت ، به دلیل کاهش تورم بینی ، ایرادات بینی به طور کامل قابل تشخیص است. البته در مواردی که ایراد بینی بسیار ناچیز باشد و به پوست آسیب چندانی وارد نشده باشد، طبق صلاحدید جراح، فرد قادر به انجام جراحی ترمیمی بینی قبل از یکسال خواهد بود.

چنانچه ایراد بینی جزئی باشد، فرد می تواند تحت بیهوشی کامل قرار نگیرید و تنها با بی حسی موضعی، عمل انجام خواهد شد.

به طور کلی جراحی بینی ، از جراحی های پیچیده محسوب می شود و با تکرار مجدد آن به پیچیدگی آن اضافه خواهد شد، به همین دلیل هزینه آن نسبت به جراحی بینی اولیه بیشتر خواهد بود.

 

انواع روش های جراحی بینی

جراحی بینی با توجه به محل برش ایجاد شده به دو دسته جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته تقسیم بندی شده اند. صحبت های دکتر علی میقانی ، جراح بینی تهران در ویدئو فوق در رابطه با روش های جراحی بینی را می توانید در ویدئو فوق مشاهده کنید.

در جراحی بینی به روش باز برش ها در ناحیه کلوملا ( تیغه میان دو سوراخ بینی ) ایجاد می شود و بعد از اینکه پوست از ساختار بینی جدا شد، تغییرات توسط جراح بینی اعمال می شود. میزان خطا و ایجاد عوارضی ؛ چون نامتقارنی در بینی در جراحی بینی باز، به دلیل وسعت دید جراح ، بسیار کم است.

این در حالی است که برش ها در جراحی بینی بسته در داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند و به دلیل محدودیت دید جراح ، معمولا اولویت دوم جراحان بینی می باشد.

در این روش به پوست آسیب چندانی وارد نخواهد شد ، به همین دلیل کبودی در جراحی بینی بسته کمتر از جراحی بینی باز می باشد.

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button