25 مارس

دکتر جراح بینی در تهران

دکتر جراح بینی در تهران

دکتر جراح بینی در تهران : اولین و مهمترین اقدام قبل از جراحی زیبایی بینی ، انتخاب بهترین دکتر جراح بینی می باشد که در فرم نهایی بسیار تاثیر گذار است، به همین دلیل این انتخاب از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

آنچه پیداست ، جراحی زیبایی بینی جزو عمل های ضروری و الزامی نیست به همین دلیل فرد برای انتخاب جراح بینی محدودیت زمانی ندارد؛ بنابراین وقت کافی برای انتخاب بهترین جراح بینی خواهید داشت.

دکتر جراح بینی در تهران

در صورتی که جراح بینی با تجربه ای انتخاب نکنید ممکن است دچار عوارض جانبی نظیر اختلالات تنفسی شوید یا از شکل و فرم نهایی بینی خود احساس رضایت نداشته باشید و مجبور به انجام جراحی ترمیمی بینی شوید.

لازم به ذکر است برای انجام جراحی ترمیمی بینی باید حداقل یکسال از جراحی بینی اولیه گذشته باشد، همچنین هزینه جراحی بینی ترمیمی بیشتر از جراحی بینی اولیه می باشد.

نحوه انتخاب دکتر جراح بینی

  • بسیاری از افراد پس از مشاهده نتیجه جراحی بینی اطرافیان خود ، جراح بینی مورد علاقه خود را انتخاب می کنند؛ بنابراین پرس و جو از دوستان و آشنایان از موثر ترین روش ها برای انتخاب جراح بینی می باشد.
  • شما می توانید با توجه به موقعیت مکانی خود، لیستی از جراحان بینی تهران را تهیه کنید و پس از مراجعه به سایت جراح بینی ، سوابق تحصیلی و روزمه کاری پزشک را مورد بررسی قرار دهید.
  • برای انتخاب دکتر جراح بینی ، مشاهده نمونه کار های پزشک بسیار موثر می باشد، بنابراین برای دیدن نمونه کار های جراح بینی به سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

ویژگی های دکتر جراح بینی در تهران

  1. جراح بینی خوب باید با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی سوالات بیمار باشد و با کسب اعتماد بیمار ، موجب آسایش خاطر فرد متقاضی شود.
  2. رعایت اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی در نتیجه نهایی بسیار تاثیر گذار می باشد، بنابراین جراح بینی وظیفه دارد بیمار را از انجام این اقامات آگاه سازد.
  3. جراح بینی خوب با در نظر گرفتن سلیقه بیمار ، فرم بینی بیمار را متناسب با سایر اجزای صورت فرد تغییر می دهد.

 

دکترعلی میقانی

فلوشیب جراحی زیبایی و ترمیمی صورت

جراح پلاستیک و زیبایی صورت – جراح سر و گردن

جراحی بینی – جراحی ترمیمی بینی

درباره نویسنده

دکتر میقانی | جراح بینی تهران
دکتر علی میقانی فلوشیپ جراحی زیبایی و ترمیم صورت از دانشگاه گراتز اتریش جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس جراحی ترمیم بینی ، انواع جراحی بینی و ... بورد تخصصی گوش ، حلق ، بینی و جراحی سر و گردن

پاسخ

7 + 2 =