جراح بینی خوب

جراح بینی خوب

انتخاب یک جراح بینی خوب ، اصلی ترین دغدغه متقاضیان رینوپلاستی است زیرا اکثریت افراد می دانند که میزان مهارت جراح بینی مهم ترین عامل برای کسب یک نتیجه ایده آل است .

برای برخی از افراد انتخاب جراح بینی کار دشواری است و با توجه به جراحان بسیار زیادی که در زمینه عمل بینی فعالیت می کنند دچار سردرگمی می شوند.

نمونه کارهای جراح بینی مهم ترین مدرک برای اثبات میزان مهارت است به همین دلیل در مرحله اول نمونه کارهای جراح بینی را مشاهده کنید.

مشاهده نمونه کارها هم می تواند به صورت مجازی انجام شود هم به صورت حضوری.

برای مشاهده نمونه کارهای مجازی می توانید به سایت ، آپارات یا صفحه رسمی اینستاگرام جراح بینی مراجعه کنید .

مشاهده نمونه کارها به صورت حضوری نیز شامل مراجعه به مطب و ملاقات با بیماران قبلی جراح بینی است.

جراح بینی خوب

بهترین جراح بینی کیست ؟

انجام رینوپلاستی و کسب یک نتیجه ایده آل نیازمند یک جراح بینی خوب و ایده آل است .

علاوه بر کسب نتیجه ایده آل ، مهارت جراح بینی در عدم بروز عوارض نیز تاثیر دارد.

در نتیجه انتخاب جراح بینی ماهر بسیار مهم است و اکثریت متقاضیان به دنبال بهترین جراح بینی هستند.

بهترین جراح بینی ، فردی است که قبل از رینوپلاستی به خوبی شرایط بیمار را بررسی می کنند و تمام نکات موردنیاز را به بیمار ذکر می کند.

جراح بینی باید وجدان کاری داشته باشد و منافع مالی خود را اولویت قرار ندهد در نتیجه اگر بیمار کاندید مناسبی برای عمل جراحی بینی نیست، او را منصرف کند.

زمانی که جراح بینی از مهارت بالایی برخوردار باشد و اکثریت بیماران او از رضایت کامل برخوردار باشند به او لقب بهترین ، داده می شود.

 

 

انتخاب جراح بینی خوب

برای انتخاب جراح بینی روش های متفاوتی وجود دارد ولی با توجه به پیشرفت تکنولوژِی و آسان شدن کارها، انتخاب جراح بینی از طریق جستجو در مرورگرهای اینترنتی یکی از بهترین روش های انتخاب جراح بینی می باشد.

با جستجوی کلماتی چون جراح بینی ، بهترین جراح بینی ، جراح بینی خوب و ایده آل و غیره با جراحان بینی بسیار زیادی آشنا می شود که با مراجعه به سایت مرتبط با دکتر ، می توانید اطلاعات موردنیاز خود را به دست آورید.

برخی از افراد به دنبال جراح بینی در شهر خود هستند و تمایل دارند جستجوی خود را محدود کنند در چنین شرایطی باید انتخاب عبارت، نام شهر خود را بیاورید به طور مثال : جراح بینی تهران ، جراح بینی خوب در تهران ، بهتری جراح بینی تهران و غیره.

جراح بینی خوب

اهداف جراحی بینی

به طور کلی در عمل بینی اختلالات عملکردی و ظاهری بینی برطرف می شود. در واقع جراحی بینی می تواند علاوه بر بهبود مشکلات تنفسی به اصلاح مشکلات ظاهری بینی نیز بپردازد. لازم به ذکر است افرادی که از بیمه تکمیلی برخوردار هستند ، می توانند بخشی از هزینه جراحی درمانی خود را از بیمه دریافت نمایند.

روش های جراحی بینی

به طور کلی عمل بینی از دو طریق باز و بسته انجام پذیر است. در یک روش برش ها در کلوملا که همان تیغه میان دو سوراخ بینی است ایجاد می شود و در روش دیگر برش ها از داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند. در واقع در روش بسته به پوست آسیبی وارد نمی شود اما در جراحی بینی به روش باز پوست به طور کلی از استخوان بینی جدا خواهد شد.

معمولا جراحان بینی جراحی بینی باز را در ارجحیت قرار داده و غالبا از این روش اقدام به جراحی بینی می نمایند ، چرا که از این طریق اشراف کاملی به ساختمان بینی داشته و می توانند کلیه ایرادات ساده و پیچیده بینی را برطرف کنند. همچنین احتمال بروز خطا از این طریق به حداقل خواهد رسید.

اما جراحی بینی به روش بسته تنها برای افرادی مناسب است که بینی آن ها ایراد چندانی ندارد.

 

 

نتایج جراحی بینی

به طبع یکی از مهم ترین دغدغه هایی که افراد قبل از جراحی بینی خود دارند ، فرم نهایی بینی آن هاست. در واقع بینی ها بسته به یک سری عوامل همچون نوع پوست و میزان ضخامت آن به سه صورت در می آیند :

  1. بینی طبیعی
  2. بینی فانتزی
  3. و بینی نیمه فانتزی

جراح بینی خوب

بینی طبیعی از جمله فرم هایی است که هیچ محدودیتی نداشته و برای انواع بینی گوشتی و استخوانی مناسب است. معمولا به افرادی که صورت های کشیده تری دارند توصیه می شود که جراحی بینی طبیعی انجام دهند چرا که به گرد تر شدن صورت کمک می کند. در این مدل پل بینی صاف بوده و زاویه نوک بینی تا لب حدود 90 الی 95 درجه می باشد.

بینی فانتزی یکی از رایج ترین فرم های بینی میان خانم ها محسوب می شود که در آن نوک بینی سر بالا بوده و بینی از قوس زیبایی برخوردار می باشد. در واقع در این مدل زاویه نوک بینی تا لب حدود 100 الی 105 درجه می باشد. نکته قابل توجه درباره بینی فانتزی این است که تنها برای افرادی که دارای بینی استخوانی هستند مناسب می باشد.

یکی دیگر از مدل های رایج میان خانم ها ، بینی نیمه فانتزی است که قوس بسیار ظریفی در نوک بینی داشته و زاویه نوک آن تا لب حدود 90 الی 95 درجه می باشد. این مدل نیز بیشتر برای افرادی که دارای بینی استخوانی هستند مناسب می باشد.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

درست است که انتخاب یک جراح بینی خوب و ماهر تاثیر زیادی در نتیجه جراحی داشته و تا حد زیادی مطلوب بودن آن را تضمین می کند اما خود فرد هم باید یکسری نکات که در رضایت بخش بودن نتیجه، بهتر سپری شدن دوران نقاهت و همچنین کاهش احتمال بروز عوارض بسیار موثر هستند را رعایت نموده و در انجام آن ها کوتاهی نکند. در ذیل به تعدادی از این نکات اشاره کرده ایم.

 

 

نحوه خوابیدن بعد از جراحی بینی

شب اول بعد از جراحی بینی شب نسبتاً سختی برای بیماران خواهد بود، به ویژه کسانی که عادت به خوابیدن به طرف پهلو دارند. زیرا باید به مدت 7 شب به پشت و به صورت طاقباز بخوابند. خوابیدن در این وضعیت موجب می شود تا تنفس راحت تر انجام شود.

همچنین یکی از توصیه های دکتر علی میقانی ، جراح بینی خوب در تهران به افراد این است که هنگام خواب سرشان را از سطح بدن بالاتر نگه دارند زیرا این کار از به وجود آمدن لخته های خون پیشگیری نموده و تاثیر زیادی در کاهش کبودی و ورم ناشی از جراحی بینی دارد.

استحمام بعد از جراحی بینی

باتوجه به اینکه شما بعد از جراحی تحت تاثیر مواد بیهوشی هستید و همچنین برای کاهش درد خود از مسکن استفاده می کنید ممکن است در حین استحمام دچار سرگیجه شده و زمین بخورید لذا لازم است تا به مدت چند روز فردی شما را هنگام حمام کردن همراهی کند.

از انداختن سر به سمت پایین برای شستن بدن خودداری کنید زیرا با این کار میزان گردش خون در سر و صورت تان بیشتر شده و این امر موجب افزایش تورم موجود در بینی تان می شود.

همچنین نباید سر را به یکباره برای شستن موها زیر دوش آب ببرید زیرا با این کار چسب، اسپلینت یا گچ بینی خیس شده، در وضعیت آن تغییر ایجاد شده و استحکامش را از دست می دهد. در صورت بروز چنین اتفاقی پوست به درستی به اجزای تحتانی خود نچسبیده و ورم آن فروکش نخواهد کرد.

از همین رو توصیه ما این است که شب قبل از جراحی استحمام نمایید زیرا بعد از جراحی به مدت چند روز به حمام کردن نیازی نخواهید داشت.

همچنین از شخص همراه بخواهید که بدن تان را شست و شو دهد؛ بر روی صندلی نشسته، سر را به عقب خم نمایید و از فرد همراه درخواست کنید تا در همین وضعیت، موها و بدن تان را بشوید با این کار نه اسپلینت بینی خیس شده و نه با انداختن سر به سمت پایین تورم بینی شدت خواهد یافت.

 

جراح بینی خوب

 

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی متغیر بوده و بسته به دستمزد جراح و میزان ایرادات بینی متغیر است. بنابراین پس از معاینه دقیق توسط پزشک مشخص خواهد شد.

پاسخ

چهارده − دوازده =

Call Now Button