جراح بینی خوب

جراح بینی خوب

انتخاب یک جراح بینی خوب ، اصلی ترین دغدغه متقاضیان رینوپلاستی است زیرا اکثریت افراد می دانند که میزان مهارت جراح بینی مهم ترین عامل برای کسب یک نتیجه ایده آل است .

برای برخی از افراد انتخاب جراح بینی کار دشواری است و با توجه به جراحان بسیار زیادی که در زمینه عمل بینی فعالیت می کنند دچار سردرگمی می شوند.

نمونه کارهای جراح بینی مهم ترین مدرک برای اثبات میزان مهارت است به همین دلیل در مرحله اول نمونه کارهای جراح بینی را مشاهده کنید.

مشاهده نمونه کارها هم می تواند به صورت مجازی انجام شود هم به صورت حضوری.

برای مشاهده نمونه کارهای مجازی می توانید به سایت ، آپارات یا صفحه رسمی اینستاگرام جراح بینی مراجعه کنید .

مشاهده نمونه کارها به صورت حضوری نیز شامل مراجعه به مطب و ملاقات با بیماران قبلی جراح بینی است.

جراح بینی خوب

بهترین جراح بینی کیست ؟

انجام رینوپلاستی و کسب یک نتیجه ایده آل نیازمند یک جراح بینی خوب و ایده آل است .

علاوه بر کسب نتیجه ایده آل ، مهارت جراح بینی در عدم بروز عوارض نیز تاثیر دارد.

در نتیجه انتخاب جراح بینی ماهر بسیار مهم است و اکثریت متقاضیان به دنبال بهترین جراح بینی هستند.

بهترین جراح بینی ، فردی است که قبل از رینوپلاستی به خوبی شرایط بیمار را بررسی می کنند و تمام نکات موردنیاز را به بیمار ذکر می کند.

جراح بینی باید وجدان کاری داشته باشد و منافع مالی خود را اولویت قرار ندهد در نتیجه اگر بیمار کاندید مناسبی برای عمل جراحی بینی نیست، او را منصرف کند.

زمانی که جراح بینی از مهارت بالایی برخوردار باشد و اکثریت بیماران او از رضایت کامل برخوردار باشند به او لقب بهترین ، داده می شود.

 

 

انتخاب جراح بینی خوب

برای انتخاب جراح بینی روش های متفاوتی وجود دارد ولی با توجه به پیشرفت تکنولوژِی و آسان شدن کارها، انتخاب جراح بینی از طریق جستجو در مرورگرهای اینترنتی یکی از بهترین روش های انتخاب جراح بینی می باشد.

با جستجوی کلماتی چون جراح بینی ، بهترین جراح بینی ، جراح بینی خوب و ایده آل و غیره با جراحان بینی بسیار زیادی آشنا می شود که با مراجعه به سایت مرتبط با دکتر ، می توانید اطلاعات موردنیاز خود را به دست آورید.

برخی از افراد به دنبال جراح بینی در شهر خود هستند و تمایل دارند جستجوی خود را محدود کنند در چنین شرایطی باید انتخاب عبارت، نام شهر خود را بیاورید به طور مثال : جراح بینی تهران ، جراح بینی خوب در تهران ، بهتری جراح بینی تهران و غیره.

جراح بینی خوب

اهداف جراحی بینی

به طور کلی در عمل بینی اختلالات عملکردی و ظاهری بینی برطرف می شود. در واقع جراحی بینی می تواند علاوه بر بهبود مشکلات تنفسی به اصلاح مشکلات ظاهری بینی نیز بپردازد. لازم به ذکر است افرادی که از بیمه تکمیلی برخوردار هستند ، می توانند بخشی از هزینه جراحی درمانی خود را از بیمه دریافت نمایند.

 

جراح بینی خوب

 

روش های جراحی بینی

به طور کلی عمل بینی از دو طریق باز و بسته انجام پذیر است. در یک روش برش ها در کلوملا که همان تیغه میان دو سوراخ بینی است ایجاد می شود و در روش دیگر برش ها از داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند. در واقع در روش بسته به پوست آسیبی وارد نمی شود اما در جراحی بینی به روش باز پوست به طور کلی از استخوان بینی جدا خواهد شد.

معمولا جراحان بینی جراحی بینی باز را در ارجحیت قرار داده و غالبا از این روش اقدام به جراحی بینی می نمایند ، چرا که از این طریق اشراف کاملی به ساختمان بینی داشته و می توانند کلیه ایرادات ساده و پیچیده بینی را برطرف کنند. همچنین احتمال بروز خطا از این طریق به حداقل خواهد رسید.

اما جراحی بینی به روش بسته تنها برای افرادی مناسب است که بینی آن ها ایراد چندانی ندارد.

 

 

نتایج جراحی بینی

به طبع یکی از مهم ترین دغدغه هایی که افراد قبل از جراحی بینی خود دارند ، فرم نهایی بینی آن هاست. در واقع بینی ها بسته به یک سری عوامل همچون نوع پوست و میزان ضخامت آن به سه صورت در می آیند :

  1. بینی طبیعی
  2. بینی فانتزی
  3. و بینی نیمه فانتزی

جراح بینی خوب

بینی طبیعی از جمله فرم هایی است که هیچ محدودیتی نداشته و برای انواع بینی گوشتی و استخوانی مناسب است. معمولا به افرادی که صورت های کشیده تری دارند توصیه می شود که جراحی بینی طبیعی انجام دهند چرا که به گرد تر شدن صورت کمک می کند. در این مدل پل بینی صاف بوده و زاویه نوک بینی تا لب حدود 90 الی 95 درجه می باشد.

بینی فانتزی یکی از رایج ترین فرم های بینی میان خانم ها محسوب می شود که در آن نوک بینی سر بالا بوده و بینی از قوس زیبایی برخوردار می باشد. در واقع در این مدل زاویه نوک بینی تا لب حدود 100 الی 105 درجه می باشد. نکته قابل توجه درباره بینی فانتزی این است که تنها برای افرادی که دارای بینی استخوانی هستند مناسب می باشد.

یکی دیگر از مدل های رایج میان خانم ها ، بینی نیمه فانتزی است که قوس بسیار ظریفی در نوک بینی داشته و زاویه نوک آن تا لب حدود 90 الی 95 درجه می باشد. این مدل نیز بیشتر برای افرادی که دارای بینی استخوانی هستند مناسب می باشد.

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی متغیر بوده و بسته به دستمزد جراح و میزان ایرادات بینی متغیر است. بنابراین پس از معاینه دقیق توسط پزشک مشخص خواهد شد.

پاسخ

19 − هجده =