02 فوریه

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران : متقاضیان جراحی بینی بسیار افزایش یافته اند و هر فردی به دنبال کسب بهترین نتیجه است.

کسب نتیجه ایده آل و رضایت بخش بستگی به میزان مهارت جراح بینی دارد به همین دلیل متقاضیان سعی می کنند تا جراح بینی خوب و ماهری را انتخاب نمایند.

دکتر علی میقانی ، جراح بینی تهران ، دارای تخصص در زمینه سر و گردن هستند و به خوبی می توانند جراحی های زیبایی مرتبط با گوش ، بینی و صورت را انجام دهند.

همچنین دکتر میقانی در زمینه جراحی های سر و گردن نیز مهارت بالایی دارند و بیماران بسیاری از شهرهایی چون عراق، کویت ، قطر ، سوئد ، اتریش و کشورهای مختلف ، نزد ایشان مراجعه می کنند.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر علی میقانی می توانید به سایت یا صفحه رسمی اینستاگرام ایشان مراجعه کنید، همچنین در گالری ویدئو می توانید فیلم توضیحات دکتر میقانی در زمینه رینوپلاستی را مشاهده نمایید.

جراح بینی تهران

چگونه یک جراح بینی خوب را تشخیص دهیم ؟

  • برای افرادی که خواستار تغییر فرم بینی با انجام راینوپلاستی هستند، انتخاب جراح بینی ماهر بسیار مهم است و به دنبال جراح بینی هستند که مهارت بالایی داشته باشد.
  • تشخیص یک جراح بینی ماهر برای متقاضی رینوپلاستی کمی دشوار است و به دنبال ویژگی هایی هستند که بتوانند جراح بینی خوب و ایده آل را تشخیص دهند.
  • یک جراح بینی خوب به سلامتی بیمار اهمیت می دهد و در همان جلسه مشاوره از وضعیت سلامتی و جسمی بیمار مطلع می شود تا زیبایی و سلامتی بیمار را در خطر قرار ندهد.
  • جراح بینی باید وجدان کاری داشته باشد و منافع مالی خود را در نظر نگیرد.
  • جراح بینی باید به سلیقه بیمار اهمیت بدهد و بینی را مطابق با نظر بیمار فرم دهد و در صورتی که بیمار درک درستی از نتیجه رینوپلاستی نداشته باشد، مشاوره های لازم را در اختیار بیمار قرار دهد.
  • برخی از بیماران به دلیل ترس یا شایعات منفی که در مورد عمل زیبایی بینی شنیده اند، سوالات بسیار زیادی دارند و جراح بینی وظیفه دارد به تک تک سوالات بیمار پاسخ دهد تا هیچ گونه شک و شبه ای وجود نداشته باشد.

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی به دلیل دستمزد جراحان بینی متغیر است زیرا جراح بینی با توجه به نوع بینی ، هزینه کلینیک یا بیمارستان ، روش جراحی بینی و فاکتورهای دیگر هزینه رینوپلاستی را تعیین می کند.

برخی از متقاضیان خواستار پرداخت هزینه رینوپلاستی به صورت اقساطی یا چکی هستند ولی چنین امری امکانپذیر نیست و هزینه عمل جراحی بینی تنها باید به صورت نقدی پرداخت شود.

در نتیجه برای مطلع شدن از هزینه جراحی زیبایی بینی به جراح بینی مدنظرتان مراجعه نمایید.

 

 

دکترعلی میقانی
فلوشیب جراحی زیبایی و ترمیمی صورت
جراح پلاستیک و زیبایی صورت – جراح سر و گردن
جراحی بینی – جراحی ترمیمی بینی

درباره نویسنده

دکتر میقانی | جراح بینی تهران
دکتر علی میقانی فلوشیپ جراحی زیبایی و ترمیم صورت از دانشگاه گراتز اتریش جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس جراحی ترمیم بینی ، انواع جراحی بینی و ... بورد تخصصی گوش ، حلق ، بینی و جراحی سر و گردن

پاسخ

یک × یک =