19 مارس

جراحی بینی مردان

جراحی بینی مردان

جراحی بینی مردان : در سال های اخیر جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی در جامعه بسیار رواج پیدا کرده و طرفداران زیادی حتی بین آقایان دارد. البته این در حالیست که آقایان بر عکس خانم ها تنها در صدد رفع ایرادات بینی هستند و خواستار تغییرات چندانی در بینی خود نمی باشند.

تفاوت جراحی بینی مردان و جراحی بینی بانوان

اغلب آقایان تمایل دارند شکل بینی آن ها طبیعی و با قوس کمتری باشد، این در حالیست که معمولا بانوان خواستار کوچک کردن بینی با قوس بیشتر هستند. به طور کلی اغلب آقایان خواستار جراحی بینی طبیعی هستند و خانم ها علاقمند به جراحی بینی فانتزی.

پوست بینی آقایان به دلیل دارا بودن هورمون های مردانه ، بسیار ضخیم تر از پوست بینی بانوان می باشد. در اغلب آقایان به دلیل وزن زیاد بافت بینی ، افتادگی نوک بینی بیشتر مشاهده می شود.

 

جراحی بینی مردان

 

مشکلات شایع بینی در مردان

برخی از شایع ترین مشکلات بینی مردان عبارتند از :

  • شکستگی بینی
  • نوک بزرگ و کروی شکل
  • دارا بودن قوز استخوانی بر روی بینی
  • نوک سر پایین ( به ویژه هنگام لبخند زدن )
  • بزرگ بودن سوراخ بینی
  • بینی با فرو رفتگی بیش از حد
  • پل بینی خیلی مسطح و گسترده

مشکلات تنفسی در مردان

بسیاری از آقایان در تنفس با بینی خود دچار مشکل هستند و به هنگام خواب خرو پف می کنند. به همین دلیل در هنگام جراحی بینی آقایان باید به مجراهای تنفسی آنها نیز توجه شود.

انتخاب جراح بینی

امروزه جراحان بینی زیادی وجود دارند. اما دقت داشته باشید برای انتخاب بهترین جراح بینی در مردان ، جراحی را انتخاب نمایید که در انجام جراحی بینی مردانه تجربه و مهارت کافی را داشته باشد.

هزینه جراحی بینی مردان

هزینه جراحی بینی در مردان ، به فاکتور های مختلفی چون میزان ایرادات ظاهری بینی ، مشکلات تنفسی بینی و همچنین هزینه های جانبی چون دستمزد جراح بینی ، هزینه های بیمارستان و هزینه هایی از این قبیل بستگی دارد که در اولین جلسه مشاوره توسط جراح بینی مشخص خواهد شد.

دکترعلی میقانی

فلوشیب جراحی زیبایی و ترمیمی صورت

جراح پلاستیک و زیبایی صورت – جراح سر و گردن

جراحی بینی – جراحی ترمیمی بینی

 

درباره نویسنده

دکتر میقانی | جراح بینی تهران
دکتر علی میقانی فلوشیپ جراحی زیبایی و ترمیم صورت از دانشگاه گراتز اتریش جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس جراحی ترمیم بینی ، انواع جراحی بینی و ... بورد تخصصی گوش ، حلق ، بینی و جراحی سر و گردن

پاسخ

نوزده − پنج =