17 جولای

جراحی بینی شبیه به یک عکس

جراحی بینی شبیه به یک عکس

جراحی بینی شبیه به یک عکس : برخی از کاندیدایی که برای انجام جراحی بینی به کلینیک ها یا مطب ها مراجعه می کنند در جلسه مشاوره ای که قبل از جراحی بینی گذاشته می شود با خود عکسی به همراه می آورند و از جراح بینی خود می خواهند که نتیجه جراحی بینی شان همانند عکس مورد نظر باشد.

در برخی مواقع بینی بیمار استخوانی و بینی فردی که عکس آن را به همراه دارند گوشتی و بلعکس می باشد. در این شرایط بهتر است در ابتدا افراد عکس را به جراح بینی نشان دهند و درباره نتیجه جراحی بینی فرد صحبت کنند اگر طی بررسی های لازم مشخص شود که بینی بیمار با بینی فرد مورد نظر از نظر گوشتی و استخوانی بودن یکسان هستند جراح بینی می تواند همان نتیجه جراحی بینی را برای بیمار ایجاد کند اما در غیر این صورت چنین امکانی وجود ندارد.

 

جراحی-بینی-شبیه-به-یک-عکس

 

قبل از جراحی بینی

پس از انجام تحقیقات لازم و انتخاب جراح بینی خوب یک جلسه مشاوره گذاشته می شود.

این جلسه برای تمامی کاندیدای انجام جراحی بینی قبل از شروع روند جراحی بینی برگزار می شود.

در این جلسه تمامی موارد مشخص می شود و جراح بینی ، بینی بیمار را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد. بهتر است در این جلسه از مشاوره افراد اهداف خود را از انجام جراحی بینی بیان کنند تا به نتیجه دلخواه خود بعد از عمل بینی دست یابند.

عده ای از افراد برای این که جراحی بینی شبیه به یک عکس داشته باشند پافشاری می کنند در صورتی که ممکن است این امر به ضررشان باشد.

جراح بینی

دکتر علی میقانی یکی از بهترین جراحان بینی تهران هستند که علاوه بر جراحی بینی در جراحی حلق و جراحی گوش نیز مهارت دارند.

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که علاقه دارند نتایج جراحی بینی شان همانند عکس مورد نظرشان باشد می توانید در این باره با دکتر میقانی مشورت کنید.

دکتر میقانی با تجربه های بسیار عالی که تاکنون داشته اند می توانند شما را در این امر یاری کنند.

بعد از جراحی بینی

پس از اتمام مراحل جراحی بینی شما باید انتظار واقع بینانه ای از نتیجه جراحی بینی خود داشته باشید.

در دوران بهبودی به دستورالعمل هایی که جراح بینی برای شما توضیح داده است عمل کنید. پس از اتمام دوران بهبودی شما می توانید به راحتی نتیجه جراحی بینی خود را مشاهده کنید.

 

 

دکترعلی میقانی
فلوشیب جراحی زیبایی و ترمیمی صورت
جراح پلاستیک و زیبایی صورت – جراح سر و گردن
جراحی بینی – جراحی ترمیمی بینی

 

 

درباره نویسنده

دکتر میقانی | جراح بینی تهران
دکتر علی میقانی فلوشیپ جراحی زیبایی و ترمیم صورت از دانشگاه گراتز اتریش جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس جراحی ترمیم بینی ، انواع جراحی بینی و ... بورد تخصصی گوش ، حلق ، بینی و جراحی سر و گردن

پاسخ

هجده + 3 =