جراحی بینی بانوان

جراحی بینی بانوان

آیا تاکنون می دانستید که جراحی بینی بانوان با جراحی بینی آقایان با یکدیگر متفاوت هستند؟ با ما همراه باشید تا درباره این موضوع بیشتر صحبت کنیم.

 

جراحی بینی بانوان

 

کاندیدای جراحی بینی

پیر، جوان، زن ، مرد همگی از کاندیدای جراحی بینی هستند. جراحی بینی به دلیل تاثیرات شگفت انگیزی که پس از اتمام جراحی بینی بر روی فرد و زندگی روزمره وی می گذارد به محبوب ترین جراحی زیبایی تبدیل شده است.

همین امر موجب شده تا تمامی افراد علاقه مند به انجام جراحی بینی شوند. اغلب افرادی که برای انجام جراحی زیبایی بینی به کلینیک ها یا مراکز زیبایی مراجعه می کنند جوانان و نوجوانان هستند این افراد قصد دارند با انجام جراحی زیبایی بینی تحولات عظیمی در آینده شان به وجود آورند.

جراحی زیبایی بینی علاوه بر اصلاح و برطرف کردن مشکلات ظاهری و عملکری بینی موجب افزایش اعتماد به نفس افراد نیز می گردد، اعتماد به نفس باعث می شود تا افراد در هر همه کار ها در هر شرایطی موفق شوند.

تفاوت جراحی بینی بانوان با جراحی بینی آقایان

آیا تا به حال بینی خانم ها با آقایان را با یکدیگر مقایسه کرده اید؟ بینی خانم ها ظریف تر از بینی آقایان است و این امر موجب شده است تا تفاوت بسیاری بین این دو نوع بینی احساس شود.

اقایان معمولا بینی بزرگ و گوشتی دارند اما خانم ها اغلب دارای بینی هایی ظریف و استخوانی یا کمی گوشتی هستند.

در کل آنچه کاندیدای خانم از نتیجه جراحی بینی در ذهن می پرورانند با آنچه آقایان آن را تصور می کنند بسیار متفاوت است.

 

 

جراحی بینی بانوان

یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی در میان خانم ها جراحی بینی می باشد زیرا بینی مرکزی ترین عضو صورت است و تغییرات آن بر روی دیگر اعضای صورت نیز تاثیر می گذارد و افراد با تغییرات چشم گیری روبه رو می شوند.

نوع پوست، قوس و کوچک بودن بینی در بانوان باعث شده تا با نتایج بهتری پس از جراحی بینی در مقایسه با آقایان بهره مند شوند، اما بانوان باید از انجام جراحی بینی انتظار واقع بینانه ای داشته باشند.

جراح بینی

دکتر علی میقانی ، بهترین جراح بینی تهران که تخصص و تجربه های بسیاری در زمینه جراحی گوش و حلق و بینی دارد می تواند در انجام جراحی بینی به کاندیدا کمک بسیاری کند.

اگر به دنبال نتیجه فرم بینی بعد از عمل را دارید می توانید به گالری سایت و اینستاگرام دکتر میقانی مراجعه کنید.

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button