جراحی بینی آقایان

جراحی بینی آقایان

این روز ها جراحی بینی به معروف ترین جراحی زیبایی تبدیل شده است که چه آقایان و چه خانم ها کاندیدای انجام آن هستند، اما در این میان جراحی بینی آقایان با جراحی بینی خانم ها متفاوت است که در این مقاله قصد داریم درباره آن صحبت کنیم.

جراحی بینی

جراحی بینی عموما برای برطرف کردن مشکلات عملکردی و ظاهری بینی انجام می شود.

کاندیدایی که برای انجام جراحی زیبایی بینی به ما مراجعه می کنند در رده سنی های متفاوتی می باشند، برخی از این کاندیدا خانم و برخی دیگر آقا هستند.

 

جراحی-بینی-آقایان

 

آقایان معمولا بینی هایی با ضخامت پوستی بیشتر در مقایسه با خانم ها و خانم ها نیز در برابر آقایان بینی ظریف تری دارند به همین دلیل جراحی بینی آقایان با خانم ها متفاوت است.

در گذشته به دلیل عدم آگاهی از این تفاوت ها آقایان پس از اتمام جراحی بینی ، با بینی هایی ظریف روبه رو می شدند اما امروزه تمامی جراحان بینی از این تفاوت و دیگر تفاوت های موجود بین بینی آقایان و خانم ها آگاهی دارند و نتیجه ای ایده آل برای آن ها به وجود می آورند.

جراح بینی

دکتر علی میقانی ، بهترین جراح بینی تهران در زمینه های جراحی بینی و گوش و حلق فعالیت می کنند.

دکتر میقانی تبحر و تجربه بسیاری در عمل جراحی بینی دارد و می تواند کاندیدا را در انتخاب روش جراحی بینی یاری کند.

افرادی که تا به امروز برای انجام جراحی زیبایی بینی با دکتر میقانی به ما مراجعه کرده اند از نتایج جراحی بینی رضایت کامل داشتند.

اگر شما نیز جزو کاندیدای جراحی بینی هستید می توانید با مراجعه به گالری تصاویر و اینستاگرام از نمونه کار های دکتر میقانی دیدن کنید و در صورت علاقه مندی به تجربه جراحی زیبایی با وی از طریق شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید.

اقدامات قبل از جراحی بینی

  • آقایانی که قصد انجام جراحی بینی را دارند باید قبل از جراحی بینی با جراح بینی خود یک جلسه مشاوره داشته باشند و اهداف خود از انجام این جراحی زیبایی را بیان کنند.
  • اگر اهداف شما از جراحی بینی ، بینی طبیعی مردانه است باید به اطلاع جراح بینی خود برسانید تا بتواند بهترین روش جراحی بینی را برای رسیدن شما به نتایج ایده آل انتخاب کند.

 

 

دکترعلی میقانی
فلوشیب جراحی زیبایی و ترمیمی صورت
جراح پلاستیک و زیبایی صورت – جراح سر و گردن
جراحی بینی – جراحی ترمیمی بینی

 

پاسخ

2 + 20 =