جراحی بینی آقایان

جراحی بینی آقایان

این روز ها جراحی بینی به معروف ترین جراحی زیبایی تبدیل شده است که چه آقایان و چه خانم ها کاندیدای انجام آن هستند، اما در این میان جراحی بینی آقایان با جراحی بینی خانم ها متفاوت است که در این مقاله قصد داریم درباره آن صحبت کنیم.

جراحی بینی

جراحی بینی عموما برای برطرف کردن مشکلات عملکردی و ظاهری بینی انجام می شود.

کاندیدایی که برای انجام جراحی زیبایی بینی به ما مراجعه می کنند در رده سنی های متفاوتی می باشند، برخی از این کاندیدا خانم و برخی دیگر آقا هستند.

آقایان معمولا بینی هایی با ضخامت پوستی بیشتر در مقایسه با خانم ها و خانم ها نیز در برابر آقایان بینی ظریف تری دارند به همین دلیل جراحی بینی آقایان با خانم ها متفاوت است.

در گذشته به دلیل عدم آگاهی از این تفاوت ها آقایان پس از اتمام جراحی بینی ، با بینی هایی ظریف روبه رو می شدند اما امروزه تمامی جراحان بینی از این تفاوت و دیگر تفاوت های موجود بین بینی آقایان و خانم ها آگاهی دارند و نتیجه ای ایده آل برای آن ها به وجود می آورند.

 

جراحی-بینی-آقایان

 

جراح بینی

دکتر علی میقانی ، بهترین جراح بینی تهران در زمینه های جراحی بینی و گوش و حلق فعالیت می کنند.

دکتر میقانی تبحر و تجربه بسیاری در عمل جراحی بینی دارد و می تواند کاندیدا را در انتخاب روش جراحی بینی یاری کند.

افرادی که تا به امروز برای انجام جراحی زیبایی بینی با دکتر میقانی به ما مراجعه کرده اند از نتایج جراحی بینی رضایت کامل داشتند.

اگر شما نیز جزو کاندیدای جراحی بینی هستید می توانید با مراجعه به گالری تصاویر و اینستاگرام از نمونه کار های دکتر میقانی دیدن کنید و در صورت علاقه مندی به تجربه جراحی زیبایی با وی از طریق شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید.

اقدامات قبل از جراحی بینی

  • آقایانی که قصد انجام جراحی بینی را دارند باید قبل از جراحی بینی با جراح بینی خود یک جلسه مشاوره داشته باشند و اهداف خود از انجام این جراحی زیبایی را بیان کنند.
  • اگر اهداف شما از جراحی بینی ، بینی طبیعی مردانه است باید به اطلاع جراح بینی خود برسانید تا بتواند بهترین روش جراحی بینی را برای رسیدن شما به نتایج ایده آل انتخاب کند.

 

 

مراقبت های بعد از جراحی بینی آقایان

جنسیت، تفاوتی در مراقبت هایی که افراد باید از جراحی بینی رعایت نمایند ایجاد نکرده و به بیان دیگر نکات و دستوالعمل های بعد از جراحی بینی زنان و مردان به یک صورت می باشد.

رعایت نکاتی که در ذیل به آن ها اشاره شده است علاوه بر ایجاد تسریع در رفع عوارض شایع ناشی از جراحی بینی، موجب هرچه بهتر سپری شدن دوران نقاهت و همچنین دستیابی به نتایج هرچه مطلوب تر از این جراحی زیبایی می شود.

نکات و مراقبت های بعد از جراحی بینی :

  • جراحی بینی در صورتی قابل انجام است که فرد تحت بیهوشی عمومی قرار بگیرد. مواد بیهوشی دارای اثراتی است که به موجب آن وارد شدن هرگونه نوشیدنی یا ماده غذایی به معده موجب بروز حالت تهوع در فرد می شود لذا به مدت 8 تا 10 ساعت باید از مصرف هرگونه مواد غذایی و نوشیدنی خودداری کنید.
  • نوشیدن آب بعد از گذشت 4 ساعت مجاز است. همچنین شما بعد از این مدت زمان برای رفع تشنگی خود می توانید مقداری آبمیوه تازه و طبیعی بنوشید.
  • طی روزهای ابتدایی به هیچ عنوان غذاهای سفت همچون ته دیگ و میوه و سبزیجات سفت همچون هویج میل نکنید زیرا هضم و بلع آن ها نیازمند جویدن زیاد بوده و ممکن است منجر به تشدید تورم بینی شود.
  • به مدت 14 روز بعد از جراحی به هیچ عنوان نوشیدنی های الکلی و مواد مخدر مصرف نکرده و از استنشاق دود خودداری نمایید زیرا در روند بهبودی تان اختلال ایجاد می کند.

دیگر مراقبت های بعد از جراحی بینی :

  • طی مدت زمان تعیین شده توسط پزشک حتماً بر روی بینی خود چسب بزنید زیرا این امر در هفته های اول موجب فرم گیری و تثبیت هرچه بهتر بینی در موقعیت جدید خود شده و همچنین تاثیر بسیار زیادی در کاهش تورم بینی دارد.
  • به منظور کاهش هرچه سریع تورم و کبودی ناشی از جراحی بینی بر روی نواحی دارای این عوارض در 3 روز ابتدایی کمپرس سرد و در 3 روز بعدی کمپرس گرم قرار دهید. کمپرس را هر نیم ساعت یکبار به مدت 15 دقیقه بر روی بینی خود بگذارید.
  • از خوردن غذاهایی با میزان ادویه و نمک زیاد پرهیز نموده و در عوض مواد غذایی حاوی فیبر زیاد همچون سبزی، میوه جات، ماهی و میگو را در رژیم غذایی خود قرار دهید.
  • سرتان را به سمت پایین خم نکنید، از بلند کردن اجسام سنگین و همچنین انجام ورزش ها و فعالیت های سخت و طاقت فرسا خودداری نمایید.
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button