12 جولای

تفاوت جراحی بینی کج با انحراف بینی

تفاوت جراحی بینی کج با انحراف بینی

تفاوت جراحی بینی کج با انحراف بینی : کج بودن خود بینی با کج بودن تیغه بینی با یکدیگر متفاوت هستند، برخی از عموم تصور می کنند جراحی بینی کج با جراحی انحراف بینی یکی است در صورتی که با یکدیگر تفاوت دارند. با ما همراه باشید تا درباره تفاوت میان این دو اطلاعاتی در اختیار تان قرار دهیم.

 

تفاوت-جراحی-بینی-کج

 

جراحی بینی

جراحی بینی انواع متفاوتی دارد که جراحی بینی کج و جراحی انحراف بینی جزو آن می باشند.

همانطور که در بالا گفتیم اگر ساختمان بینی کج باشد فرد دچار کجی بینی و اگر تنها تیغه مرکزی بینی کج باشد فرد به انحراف بینی دچار می باشد که در هر دو صورت باید برای انجام جراحی بینی اقدام کند.

جراح بینی

دکتر علی میقانی جزو بهترین جراح بینی تهران هستند که تا به امروز نتیجه های بسیار عالی برای افراد به وجود آورده اند . شما نیز می توانید در صورت تمایل برای انجام جراحی بینی با دکتر میقانی با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید.

تفاوت جراحی بینی کج با انحراف بینی

یکی از تفاوت های اصلی که میان این دو جراحی بینی وجود دارد هزینه آن ها می باشد. جراحی انحراف بینی به دلیل این که جزو عمل های درمانی به حساب می آید و بیمه هزینه آن را پرداخت می کند، اما جراحی بینی کج جزو عمل های زیبایی می باشد و بیمه هزینه ای پرداخت نمی کند.

اگر تیغه مرکزی بینی کج باشد و این امر موجب ایجاد اختلال در حفره های بینی شود فرد دچار انحراف بینی است که هم بیمه های معمولی و هم بیمه های تکمیلی هزینه آن را پرداخت می کنند.

اگر تیغه مرکزی بینی کج و به موازات آن ساختمان بینی نیز کج باشد و هیچ گونه حفره ای مسدود نشده باشد، فرد دچار کجی بینی است که هیچ یک از بیمه ها هزینه جراحی بینی کج را متقبل نمی شوند.

هزینه جراحی بینی

با توجه به نوع و جراحی بینی این هزینه متفاوت است.

علاوه بر موارد ذکر شده هزینه اتاق عمل، هزینه لباس ها، هزینه دارو ها و غیره عواملی هستند که بر روی این هزینه تاثیر می گذارند.

برای آگاهی از هزینه عمل انحراف بینی با بیمه تامین اجتماعی ، هزینه عمل انحراف بینی با بیمه تکمیلی ، هزینه عمل انحراف بینی با بیمه نیروهای مسلح با بیمه های مورد نظر تماس بگیرید.

جهت کسب آگاهی بیشتر درباره جراحی انحراف بینی و جراحی بینی کج به مقالات دیگر سایت مراجعه کنید.

 

 

 

دکترعلی میقانی
فلوشیب جراحی زیبایی و ترمیمی صورت
جراح پلاستیک و زیبایی صورت – جراح سر و گردن
جراحی بینی – جراحی ترمیمی بینی

 

درباره نویسنده

دکتر میقانی | جراح بینی تهران
دکتر علی میقانی فلوشیپ جراحی زیبایی و ترمیم صورت از دانشگاه گراتز اتریش جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس جراحی ترمیم بینی ، انواع جراحی بینی و ... بورد تخصصی گوش ، حلق ، بینی و جراحی سر و گردن

پاسخ

3 × 4 =