02 اکتبر

بهترین سن جراحی بینی

بهترین سن جراحی بینی

بهترین سن جراحی بینی هنگامی است که فرد از نظر جسمی و روحی به تکامل رسیده باشد، به عبارت دیگر خانم ها پس از 14 سالگی و آقایان پس از 17 سالگی می توانند کاندیدای جراحی بینی باشند.

افرادی که درباره بهترین سن جراحی بینی سوال دارند یا دچار تردید هستند که آیا کاندید مناسبی برای جراحی بینی هستند یا خیر بهتر است به یک جراح بینی خوب و با تجربه مراجعه کنند. وی به اطلاع آنان می رساند که آیا می توانند جراحی بینی موفقی داشته باشند یا خیر.

 

بهترین سن جراحی بینی

 

درباره جراحی بینی

هدف از جراحی بینی ، ایجاد ظاهری طبیعی و زیبا برای بینی است که موجب هماهنگی اجزای صورت و بهبود نحوه عملکردی آن می شود.

فرم‌ دهی بینی عموما از طریق شکاف‌هایی که در داخل بینی ایجاد می‌ شود یا شکافی که در زیر بینی به وجود می آید و به صورت ماهرانه در آن قسمت مخفی می گردد انجام می‌ شود.

برخی از افراد نیاز دارند که سایز بینی شان برای این که با دیگر اجزای صورت تناسب پیدا کند تغییر یابد که در حین جراحی بینی این تغییرات اعمال می شود.

در این جراحی زیبایی ساختار حمایت کننده بینی با تغییر فرم، برداشتن یا اضافه کردن استخوان یا غضروف بینی تقویت و تعدیل می ‌گردد. در بعضی موارد ممکن است یک نقص درونی در بینی وجود داشته باشد یا مشکل در دیواره داخلی بینی باشد که باعث اختلال در تنفس می شود که با جراحی بینی می توان هم ظاهر و هم عملکرد بینی را بهبود بخشید.

هزینه عمل بینی

هزینه عمل بینی برای هر فردی در هر رده سنی که قرار دارد متفاوت است.

فاکتور های متعددی وجود دارند که در هزینه جراحی بینی تاثیر گذارند و شامل نوع بینی، نوع جراحی بینی ، هزینه جراح بینی، هزینه اتاق عمل و غیره می شود.

ناگفته نماند که در جلسه مشاوره ای که پیش از جراحی بینی برگزار می شود تمامی موارد اعم از هزینه این عمل زیبایی برای بیمار مشخص می گردد.

 

 

دکترعلی میقانی

فلوشیب جراحی زیبایی و ترمیمی صورت

جراح پلاستیک و زیبایی صورت – جراح سر و گردن

جراحی بینی – جراحی ترمیمی بینی

درباره نویسنده

دکتر میقانی | جراح بینی تهران
دکتر علی میقانی فلوشیپ جراحی زیبایی و ترمیم صورت از دانشگاه گراتز اتریش جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس جراحی ترمیم بینی ، انواع جراحی بینی و ... بورد تخصصی گوش ، حلق ، بینی و جراحی سر و گردن

پاسخ

16 − 7 =