06 آوریل

بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی

امروزه جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی یکی از پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی می باشد که طرفداران بسیاری را هم در خانم ها و هم در آقایان به خود اختصاص داده است؛ این در حالیست که قبل از جراحی بینی افراد همواره به دنبال بهترین جراح بینی هستند، چرا که در نتیجه نهایی تاثیر گذار می باشد.

بهترین جراح بینی

ویژگی های بهترین جراح بینی

  • جراح بینی باید بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود ، رضایت و سلامت بیمار را اولیت قرار دهد.
  • بهترین جراح بینی علاوه بر تسلط بر علم پزشکی ، به علم زیبایی شناسی و خلاقیت نیز مسلط می باشد و با تصور فرم نهایی بینی ، دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی را در اختیار فرد قرار دهد.
  • جراح بینی موظف است افراد را از مراقبت های بعد از جراحی بینی و اقدامات قبل از عمل آگاه سازد، چرا که رعایت این اقدامات تاثیر مستقیم در نتیجه نهایی دارد.
  • بینی به دلیل قرار گیری در مرکز صورت ، تاثیر زیادی در زیبایی افراد دارد، بنابراین بهترین جراح بینی باید با ایجاد تناسبات در صورت باعث افزایش زیبایی فرد شود.
  • جراح بینی خوب باید قادر به انجام انواع جراحی بینی باشد.
  • جراح بینی باید با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی سوالات بیمار باشد تا فرد با آرامش خاطر اقدام به جراحی زیبایی بینی نماید.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

  1. با پرس و جو از دوستان و آشنایان و همچنین جستجو در موتور های جستجو می توانید با توجه به موقعیت مکانی خود لیستی از جراحان بینی را تهیه نمایید.
  2. پس از تهیه این لیست ، با مراجعه به سایت هر یک از جراحان بینی سابقه و رزومه کاری پزشک را بررسی کنید.
  3. توجه داشته باشید که مشاهده نمونه کار های جراح بینی ، می تواند شما را در انتخاب بهترین جراح بینی یاری کند، بنابراین برای مشاهده نمونه کار های جراح بینی به گالری تصاویر یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.
  4. همچنین می توانید با مراجعه حضوری به مطب جراح بینی میزان رضایت بیمارانی که برای معاینه بعد از جراحی بینی به مطب مراجعه کردند را بسنجید.

دکترعلی میقانی

فلوشیب جراحی زیبایی و ترمیمی صورت

جراح پلاستیک و زیبایی صورت – جراح سر و گردن

جراحی بینی – جراحی ترمیمی بینی

درباره نویسنده

دکتر میقانی | جراح بینی تهران
دکتر علی میقانی فلوشیپ جراحی زیبایی و ترمیم صورت از دانشگاه گراتز اتریش جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس جراحی ترمیم بینی ، انواع جراحی بینی و ... بورد تخصصی گوش ، حلق ، بینی و جراحی سر و گردن

پاسخ

4 × دو =