بارداری و جراحی بینی

بارداری و جراحی بینی

برخی از خانم هایی که کاندیدای انجام جراحی بینی هستند پس از مراجعه به ما درباره بارداری و جراحی بینی می پرسند ، اگر شما نیز جزو این دسته از خانم ها هستید با ما همراه باشید تا درباره این موضوع اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

جراحی بینی در هنگام بارداری

تعدادی از خانم ها برای انجام جراحی زیبایی بینی برنامه ریزی می کنند اما پس از مدتی متوجه بارداری خود می شوند.

در جلسه مشاوره ای که قبل از جراحی بینی برگزار می شود این دسته از خانم ها درباره بارداری و جراحی بینی سوال می کنند که در پاسخ به این سوال باید بگوییم اغلب جراحان بینی ، جراحی بینی را در دوران بارداری توصیه نمی کنند.

زیرا ممکن است دارو های بیهوشی در نوزاد تاثیر منفی گذارد به همین دلیل بهتر است خانم هایی که در دوران بارداری به سر می برند، جراحی بینی شان را به دو ماه بعد از زایمان به تاخیر بی اندازند.

اما اگر فرد باردار از لحاظ تنفسی دچار مشکل شود و این امر به دلیل انحراف سپتوم بینی یا باریک شدن مجاری تنفسی بینی باشد جراحی بینی انجام می شود.

بارداری و جراحی بینی

بارداری بعد ازعمل بینی

بارداری بعد ازعمل بینی بلامانع است و مادر می تواند پس از گذشت 12 ساعت از جراحی بینی به نوزاد خود شیر دهد زیرا ممکن است به دلیل تزریق دارو های بیهوشی در حین عمل نوزاد دچار خواب آلودگی شود به همین دلیل پس از برطرف شدن اثرات دارو ها فرد می تواند با خیالی آسوده به نوزاد خود شیر دهد.

تاثیر بارداری بر عمل زیبایی بینی

در دوران باردای فرد دچار تغییراتی می شود که تورم بینی، ضخیم شدن دیواره بینی، افزایش مخاط بینی و غیره جزو این تغییرات می باشند.

خوشبختانه باید بگوییم نتیجه جراحی بینی در دوران بارداری و حتی پس از آن حفظ می شود، تمامی موارد ذکر شده که موجب تغییر در بینی افراد در این دوران می شود پس از زایمان برطرف می گردد و فرد می تواند نتیجه عمل جراحی بینی خود را مجددا مشاهده کند.

جراح بینی خوب

دکتر علی میقانی یکی از باتجربه ترین جراحان بینی می باشند که می توانند بسیاری از سوال های شما را در زمینه بارداری و جراحی بینی برطرف کند.

حتی می توانید برای انجام جراحی بینی قبل یا بعد از بارداری با دکتر میقانی مشورت کنید.

از طریق شماره هایی که در سایت وجود دارند می توانید به مطب دکتر میقانی مراجعه و با وی یک جلسه مشاوره داشته باشید.

 

دکترعلی میقانی
فلوشیب جراحی زیبایی و ترمیمی صورت
جراح پلاستیک و زیبایی صورت – جراح سر و گردن
جراحی بینی – جراحی ترمیمی بینی

 

پاسخ

5 × دو =