اهداف جراحی ترمیمی بینی

اهداف جراحی ترمیمی بینی

اهداف جراحی ترمیمی بینی : برخی از افراد پس از انجام جراحی زیبایی بینی خود از نتیجه آن ناراضی می باشند وبینی آن ها پس از جراحی تناسب کافی را با فرم و سایر اجزای صورت ندارد در نتیجه خواستار ترمیم بینی خود می باشند.

جراحی ترمیمی بینی نسبت به جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی بسیار دشوار تر می باشد زیرا در این جراحی باید ایراداتی که در جراحی بینی اولیه ایجاد شده است برطرف شود.

جراحی ترمیمی بینی

 

جراحی ترمیمی بینی درافرادی که اقدام به انجام جراحی بینی عروسکی و فانتزی  کرده اند و از نتیجه آن ناراضی می باشند بسیار دشوارتر می باشد زیرا در جراحی بینی عروسکی،  بینی بسیار نازک می شود در نتیجه ترمیم آن نسبت به بینی های دیگر کمی دشوار می باشد.

انتخاب جراح در نتیجه جراحی ترمیمی بینی بسیار تاثیر گذار می باشد در این جراحی در ابتدا جراح بینی شخص را بررسی می کند و در رابطه با نتیجه جراحی ترمیمی بینی صحبت می کند تا بعد از جراحی ترمیمی بینی انتظارات بیماران واقع بینانه تر باشد.

جراحی ترمیمی بینی

در برخی موارد در جراحی بینی اولیه جراح بینی در حین جراحی به نکات ریزی توجه نکرده است که این امر موجب شده است نقص های کوچکی پس از جراحی بینی ایجاد شود و افراد پس از جراحی رضایت کامل را از نتیجه جراحی نداشته باشند.

در نتیجه در هنگام جراحی زیبایی بینی خود باید در انتخاب جراح بسیار توجه نمایید دکتر علی میقانی در زمینه جراحی زیبایی بینی و جراحی ترمیمی بینی دارای مهارت و تبحر بالایی می باشند و در این زمینه می توانند راهنمایی و مشاوه های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند

جراحی ترمیمی بینی با اهداف مختلفی انجام می شود در برخی موارد افراد پس از انجام جراحی بینی خود با مشکلات تنفسی و گرفتگی بینی بدلیل انحراف تیغه میانی بینی و کجی بینی مواجه می شوند که نمی توانند به راحتی نفس بکشند در نتیجه تصمیم به جراحی ترمیم بینی خود می گیرند

همچنین در برخی موارد پس از انجام جراحی بینی فرد از ظاهر بینی خود ناراضی می باشد بعنوان مثال بینی بیش از حد کوچک می شود و یا نوک بینی حالت افتاده پیدا می کند که در نیتجه فرد تصمیم به جراحی بینی ترمیمی خود می گیرد.

برخی از خدمات دکتر علی میقانی

  • جراحی بینی استخوانی
  • جراحی بینی ترمیمی
  • جراحی بینی گوشتی
  • جراحی بینی طبیعی
  • جراحی بینی فانتزی
  • جراحی گوش و…

 

 

دکترعلی میقانی
فلوشیب جراحی زیبایی و ترمیمی صورت
جراح پلاستیک و زیبایی صورت – جراح سر و گردن
جراحی بینی – جراحی ترمیمی بینی

 

پاسخ

17 + سه =

Call Now Button