26 ژانویه

جراح بینی خوب

جراح بینی خوب

انتخاب یک جراح بینی خوب ، اصلی ترین دغدغه متقاضیان رینوپلاستی است زیرا اکثریت افراد می دانند که میزان مهارت جراح بینی مهم ترین عامل برای کسب یک نتیجه ایده آل است .

برای برخی از افراد انتخاب جراح بینی کار دشواری است و با توجه به جراحان بسیار زیادی که در زمینه عمل بینی فعالیت می کنند دچار سردرگمی می شوند.

نمونه کارهای جراح بینی مهم ترین مدرک برای اثبات میزان مهارت است به همین دلیل در مرحله اول نمونه کارهای جراح بینی را مشاهده کنید.

مشاهده نمونه کارها هم می تواند به صورت مجازی انجام شود هم به صورت حضوری.

برای مشاهده نمونه کارهای مجازی می توانید به سایت ، آپارات یا صفحه رسمی اینستاگرام جراح بینی مراجعه کنید .

مشاهده نمونه کارها به صورت حضوری نیز شامل مراجعه به مطب و ملاقات با بیماران قبلی جراح بینی است.

جراح بینی خوب

بهترین جراح بینی کیست ؟

انجام رینوپلاستی و کسب یک نتیجه ایده آل نیازمند یک جراح بینی خوب و ایده آل است .

علاوه بر کسب نتیجه ایده آل ، مهارت جراح بینی در عدم بروز عوارض نیز تاثیر دارد.

در نتیجه انتخاب جراح بینی ماهر بسیار مهم است و اکثریت متقاضیان به دنبال بهترین جراح بینی هستند.

بهترین جراح بینی ، فردی است که قبل از رینوپلاستی به خوبی شرایط بیمار را بررسی می کنند و تمام نکات موردنیاز را به بیمار ذکر می کند.

جراح بینی باید وجدان کاری داشته باشد و منافع مالی خود را اولویت قرار ندهد در نتیجه اگر بیمار کاندید مناسبی برای عمل جراحی بینی نیست، او را منصرف کند.

زمانی که جراح بینی از مهارت بالایی برخوردار باشد و اکثریت بیماران او از رضایت کامل برخوردار باشند به او لقب بهترین ، داده می شود.

انتخاب جراح بینی خوب

برای انتخاب جراح بینی روش های متفاوتی وجود دارد ولی با توجه به پیشرفت تکنولوژِی و آسان شدن کارها، انتخاب جراح بینی از طریق جستجو در مرورگرهای اینترنتی یکی از بهترین روش های انتخاب جراح بینی می باشد.

با جستجوی کلماتی چون جراح بینی ، بهترین جراح بینی ، جراح بینی خوب و ایده آل و غیره با جراحان بینی بسیار زیادی آشنا می شود که با مراجعه به سایت مرتبط با دکتر ، می توانید اطلاعات موردنیاز خود را به دست آورید.

برخی از افراد به دنبال جراح بینی در شهر خود هستند و تمایل دارند جستجوی خود را محدود کنند در چنین شرایطی باید انتخاب عبارت، نام شهر خود را بیاورید به طور مثال : جراح بینی تهران ، جراح بینی خوب در تهران ، بهتری جراح بینی تهران و غیره.

دکترعلی میقانی
فلوشیب جراحی زیبایی و ترمیمی صورت
جراح پلاستیک و زیبایی صورت – جراح سر و گردن
جراحی بینی – جراحی ترمیمی بینی

درباره نویسنده

دکتر میقانی | جراح بینی تهران
دکتر علی میقانی فلوشیپ جراحی زیبایی و ترمیم صورت از دانشگاه گراتز اتریش جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس جراحی ترمیم بینی ، انواع جراحی بینی و ... بورد تخصصی گوش ، حلق ، بینی و جراحی سر و گردن

پاسخ

سه + دو =