22 ژانویه

بعد از جراحی بینی

بعد از جراحی بینی

بعد از جراحی بینی : رینوپلاستی یا عمل بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی است و مطالب و حاشیه های بسیار زیادی در بین متقاضیان وجود دارد.

برای تمام متقاضیان نکات مراقبتی بعد از جراحی بینی و اهمیت رعایت آن ها موردسوال است.

بینی جراحی شده ساختار ضعیفی دارد و تا زمانی که به تثبیت برسد نیاز است از آن مراقبت شود به همین دلیل جراح بینی نکاتی را برای بعد از جراحی بینی به بیمار ذکر می کند که رعایت آن ها نتیجه عمل بینی را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

بعد از جراحی بینی

نکاتی درباره بعد از جراحی بینی

با توجه به گسترش رینوپلاستی و مطالب بسیار زیادی که در زمینه عمل زیبایی بینی وجود دارد اکثر متقاضیان از توصیه های مراقبتی اطلاع داردولی نظرات جراحان بینی در زمینه نکات مراقبتی متفاوت است و شرایط جسمی بیمار نیز در تعیین دوره بهبود تاثیرگذار است.

به همین دلیل توصیه می شود برای مطلع شدن از نکات مراقبتی مختص به خود با جراح بینی تان صحبت کنید.

نکاتی چون نخندیدن، صحبت نکردن ، خمیازه نکشیدن و عدم استحمام مربوط با هفته های اولیه می باشد و نکات دیگری چون تغذیه بعد از جراحی بینی ، ورزش کردن ، عینک زدن ، برقراری روابط جنسی و  غیره بستگی به میزان بهبودی بینی و نوع بینی دارد.

برخی از جراحان بینی نوشیدن مایعات با نی را توصیه می کنند و برخی دیگر از جراحان بینی نوشیدن مایعات با نی را ممنوع می دانند.

همچنین برخی از جراحان بینی ورزش نکردن تا دوماه را کافی می دانند ولی برخی از جراحان بینی با توجه به شرایط بیمار ، ورزش کردن تا 6 ماه را ممنوع می دانند.

در نتیجه برای مطلع شدن از تمام اقدامات بعد از جراحی بینی و چسب زدن بینی با جراح بینی خود صحبت کنید.

ارتباط با جراح بینی

تمام بیماران بعد از عمل بینی با جراح بینی شان در ارتباط هستند و طی فواصل زمانی مشخص برای بررسی مجدد بینی مراجعه می کنند.

برخی از بیماران دکتر علی میقانی از شهرهایی چون عراق برای رینوپلاستی مراجعه می کنند و امکان رفت و آمد برایشان کمی دشوار است در چنین شرایطی صفحه رسمی اینستاگرام دکتر میقانی و شماره تماس هایی که در سایت شان ذکر شده است مطمئن ترین راه برای برقراری ارتباط با ایشان است.

از طریق صفحه رسمی اینستاگرام یا شماره های مندرج در سایت می توانید با دکتر میقانی در ارتباط باشید و پاسخ ، سوالات خود را دریافت کنید.

 

 

 

دکترعلی میقانی
فلوشیب جراحی زیبایی و ترمیمی صورت
جراح پلاستیک و زیبایی صورت – جراح سر و گردن
جراحی بینی – جراحی ترمیمی بینی

درباره نویسنده

دکتر میقانی | جراح بینی تهران
دکتر علی میقانی فلوشیپ جراحی زیبایی و ترمیم صورت از دانشگاه گراتز اتریش جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس جراحی ترمیم بینی ، انواع جراحی بینی و ... بورد تخصصی گوش ، حلق ، بینی و جراحی سر و گردن

پاسخ

1 + 17 =